<![CDATA[Блог]]> ukr <![CDATA[VIP ВЕЧЕРЯ]]>

02viber_image_2019-03-25__14.17.20_04

]]>
Sat, 13 Apr 2019 16:00:00 +0300
<![CDATA[Hernan Cattaneo(Sudbeat, Argentina) in CHI]]>

53408398_3132534843460531_4434264273799086080_n_-__04

]]>
Sat, 13 Apr 2019 00:00:00 +0300
<![CDATA[Guy Mantzur (Israel), Runov & A.Fleming, Deenara in CHI]]>

550_1_20

]]>
Fri, 12 Apr 2019 00:00:00 +0300
<![CDATA[]]>

insta_15

]]>
Fri, 05 Apr 2019 00:00:00 +0300
<![CDATA[Nicolas Masseyeff (France) - Runov - Weizman in CHI]]>

550_1_14

]]>
Fri, 29 Mar 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[ Deenara, Runov b2b A.Fleming, Tokyo in CHI]]>

550_40

]]>
Sat, 23 Mar 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[Henry Saiz (Madrid) - Runov - Tokyo b2b Weizman in CHI]]>

viber_image_2019-03-12__11.38.56_01

]]>
Fri, 22 Mar 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[A.Fleming, Weizman b2b Tokyo / free entrance for girls]]>

53574762_3117742568273092_8997123643716665344_n_04

]]>
Sat, 16 Mar 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[YOTTO (Finland) in CHI by Decadence House]]>

52723251_864396303897452_8559425665475018752_n_01

]]>
Fri, 08 Mar 2019 23:00:00 +0200
<![CDATA[Adam Port ]]>

Runov
Adam Port 
Tokyo b2b Weizman

52797058_410657326349898_6858550742890840064_n_05

]]>
Fri, 01 Mar 2019 23:00:00 +0200
<![CDATA[DeeNara / Runov ]]>

52345129_3088066434574039_5307409199267840000_n_02

]]>
Sat, 23 Feb 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[Portraits with Stephan Bodzin (LIVE) - Fideles in CHI]]>

50329069_3039557359424947_5569068236256837632_n_01

]]>
Fri, 22 Feb 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[Black coffee]]>

53383206_3117555301625152_7225234378945724416_n_04

]]>
Fri, 15 Feb 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[❤️ ST. VALENTINE'S DAY в CHI RESTAURANT ❤️]]>

Паркова дорога, 16 А, КВЦ Парковий
☎️ Резерв столів: +38 067 488 2013

У цей романтичний вечір для Вас за пультом талановита та харизматична дівчина, резидент Балкону кохання - dj Etna! 
А також, ми прикрасимо ресторан в якому буде панувати особлива атмосфера для закоханих, страви з афродизіаками від шеф-кухаря, welcome drinks від лондонського міксолога - додадуть в Ваш вечір яскравих фарб

14_02_19site_05

]]>
Thu, 14 Feb 2019 20:00:00 +0200
<![CDATA[Afrokillerz // 09.02]]>

51430499_3065815826799100_1284332389874532352_n_01

]]>
Sat, 09 Feb 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[Edu Imbernon (Spain) - A.Fleming - Tokyo & Weizman in CHI]]>

50860311_3058831887497494_4589243882297884672_n

]]>
Fri, 08 Feb 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[Henry Saiz (Spain) - Runov - Tokyo b2b Weizman in CHI]]>

50338205_317859768844529_5773290877459890176_n_01

]]>
Fri, 01 Feb 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[]]>

50005793_3039917742722242_5982263881341337600_n_04

]]>
Sat, 26 Jan 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[Jungle party in CHI / enter free]]>

50244728_3039484369432246_8684375382331228160_n_04

]]>
Fri, 25 Jan 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[Sailor & I (live vocal, Sweden) - Runov - A.Fleming]]>

50467830_3032665443447472_4348354662907248640_n_04

]]>
Sat, 19 Jan 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[Winter Jam with A.Fleming b2b Runov & Weizman in CHI]]>

49948988_3036693216378028_1701996669257646080_n_04

]]>
Fri, 18 Jan 2019 00:00:00 +0200
<![CDATA[New Year's Story with Dino Lenny & Birds of Mind]]>

48076620_2989720384408645_3003603482021199872_n_04

]]>
Mon, 31 Dec 2018 00:00:00 +0200
<![CDATA[New Year Pre Party: A.Fleming, Deenara, Tokyo b2b Weizman]]>

insta_1_06

]]>
Fri, 28 Dec 2018 00:00:00 +0200
<![CDATA[WhoMadeWho (dj-tream, Kompakt) @ CHI by Decadence House]]>

550_4_05

]]>
Sat, 15 Dec 2018 00:00:00 +0200
<![CDATA[]]>

550_6_01

]]>
Fri, 14 Dec 2018 00:00:00 +0200
<![CDATA[MONKEY SAFARI (Bedrock, Germany) – Tokyo – Runov in CHI by Decadence House]]> ]]> Sat, 08 Dec 2018 00:00:00 +0200 <![CDATA[Portraits: Marco Carola]]>

viber_image_08

]]>
Sat, 01 Dec 2018 00:00:00 +0200
<![CDATA[ Wisebeat (Istanbul) – A.Fleming – Tokyo b2b Weizman @ CHI ]]>

550_2_12

]]>
Fri, 30 Nov 2018 23:00:00 +0200
<![CDATA[]]>

geo_700_06

]]>
Sat, 24 Nov 2018 00:00:00 +0200
<![CDATA[Aka Aka (Berlin) - Runov - A.Fleming in CHI]]>

46324786_267607577231247_2121177188060364800_n_03

]]>
Fri, 23 Nov 2018 00:00:00 +0200
<![CDATA[SIMPLE SYMMETRY (Innervisions, Disco Halal) – Deenara – A.Fleming in CHI by Decadence House]]>

550_31

]]>
Sat, 17 Nov 2018 00:00:00 +0200
<![CDATA[Stefan Biniak]]>

46296100_2954611787919505_4972130664729018368_n_08

]]>
Fri, 16 Nov 2018 00:00:00 +0200
<![CDATA[Âme & Hot Since 82]]>

44199708_2915559155158102_1975428623921840128_o_-__03

]]>
Sat, 10 Nov 2018 00:00:00 +0200
<![CDATA[Agraba (Akbal Music, Culprit) - Deenara - A.Fleming in CHI]]>

201_04

]]>
Fri, 09 Nov 2018 00:00:00 +0200
<![CDATA[KINTAR]]>

44974710_2929721630408521_700855688234008576_n_03

]]>
Fri, 02 Nov 2018 00:00:00 +0200
<![CDATA[LAOLU (Innervisions) - Tokyo - Weizman]]>

44091797_2913099535404064_5207719125677244416_n_05

]]>
Sat, 20 Oct 2018 00:00:00 +0300
<![CDATA[TRIKK (Innervisions) – A.Fleming – Runov @ CHI by Decadence House]]>

550_25

]]>
Fri, 19 Oct 2018 00:00:00 +0300
<![CDATA[JIGGLER (Berlin) – Runov (b-day set) – A.Fleming]]>

550_3_08

]]>
Sat, 13 Oct 2018 00:00:00 +0300
<![CDATA[All Day I Dream, Kindisch и Anjunadeep.]]>

43509400_2900804666633551_2937531938522529792_o_04

]]>
Fri, 12 Oct 2018 00:00:00 +0300
<![CDATA[5.10 | Richy Ahmed (Hot Creations, UK) in CHI by Decadence House]]>

insta_4_07

]]>
Fri, 05 Oct 2018 00:00:00 +0300
<![CDATA[KAHABERI& KHANUMS // CHI INDO CHINA RESTAURANT]]>

041018_07

]]>
Wed, 03 Oct 2018 00:00:00 +0300
<![CDATA[29.09 | CID INC (Finland) – Tokyo – Runov @ CHI]]>

41968172_328120384422661_4572521482965483520_n_02

]]>
Sat, 29 Sep 2018 00:00:00 +0300
<![CDATA[28.09 | LAZARUSMAN (*live PA*, South Africa) – Weizman – A.Fleming @ CHI]]>

insta_2_01

]]>
Fri, 28 Sep 2018 00:00:00 +0300
<![CDATA[22.09, 13:00 // ELECTRIC CARS EVENT]]>

22 вересня на Вертолітному майданчику пройде перше українське Електро Party! У програмі Dj set вiд резидентiв CHI by Decadence House, Martini tonic - welcome drinks, азіатська їжа та test drive електромобілів. 
Ви зможете посидіти за кермом електромобілів Mercedes, BMW, Volkswagen і Fiat та дізнатися про них всю правду! Якщо одна з машин підкорить вас - бронюйте прямо на місці.

el__04

]]>
Sat, 22 Sep 2018 13:00:00 +0300
<![CDATA[MINDS ]]>

viber_image_12

]]>
Sat, 22 Sep 2018 00:00:00 +0300
<![CDATA[Wonderland with Agoria в CHI]]>

39744861_2840658765981475_7726827576332648448_o_08

]]>
Fri, 21 Sep 2018 00:00:00 +0300
<![CDATA[14.09 | BIRDS OF MIND (Paris) – Runov – A.Fleming @ CHI by Decadence House]]>

insta_05

]]>
Fri, 14 Sep 2018 00:00:00 +0300
<![CDATA[ KERALA DUST (*LIVE*)]]>

40393517_1903215599738355_5330139931429830656_o_01

]]>
Sat, 08 Sep 2018 00:00:00 +0300
<![CDATA[Superlounge (Germany) – A.Fleming – Runov @ CHI by Decadence House]]>

За останні 6 років Київ значно змінився в музичному плані. Щотижня ми чуємо топових артистів на різних локаціях і в різних форматах, але є проект, який буває у нас частіше за інших гастролерів і підкорив вже тисячі меломанів.

Superlounge. Все ті ж "true", все ті ж «super» і не нотки lounge.

1 вересня в CHI by Decadencе House!

Superlounge з Дюссельдорфа - дует в особі Alex Bach і Oliver Fritsche, вже більше 10-и років на одній хвилі і добре відомий київській тусовці по філігранно збудованими сетах і треках, які отримали підтримку від Culpit, Systematic, Noir music, Supernature і Endless. Цей проект - справжній сплав досвіду, високої якості і майстерності, що доводить кожен їх реліз. Наприклад, одні з останніх - Moritzplatz випущений на Akbal Music і Uluwatu Dub, схоже засіли в наших навушниках надовго.

Це дует, який давно знайшов своє місце на сцені, вміло поєднуючи все краще, що було придумано на танцювальній сцені за останні 20 років: глибокі вібрації дип-хауса, елегантність німецького дип-техно, обеззброюючий грув класичного хауса і зухвалий саунд британського ейсід-хауса .

1 вересня, Superlounge знову повертаються в столицю все з тим же яскравим запалом, який вони не втрачають, а лише примножують з роками і новими містами. Save the date, як то кажуть.

 

SUPERLOUNGE

Runov

A.Flerming

 

Початок о 24.00

Вартість входу: для дівчат вхід безкоштовний, для чоловіків - 250 грн.

Додаткова інформація та резерв столів за телефонами: +380676572013 | +380674882013

Адреса: вул. Паркова дорога, 16А (КВЦ "Парковий")

facecover-2-1_01

]]>
Sat, 01 Sep 2018 23:00:00 +0300
<![CDATA[ARTBAT - DENARA - RUNOV @ CHI by Decadence House]]>

ARTBAT

DENARA

RUNOV

 

Початок о 24.00

Вартість входу: для дівчат вхід безкоштовний, для чоловіків - 250 грн.

Додаткова інформація та резерв столів за телефонами: +380676572013 | +380674882013

Адреса: вул. Паркова дорога, 16А (КВЦ "Парковий")

chi_31.08_01

]]>
Fri, 31 Aug 2018 23:00:00 +0300