МАРОКАНА
МАРОКАНА
МАРОКАНА
МАРОКАНА
МАРОКАНА

F-CAFE "МАРОКАНА"

F-CAFE "МАРОКАНА"
  • 2 червня 2018
  • Комментарі: 0

 Особливості: міське кафе, кухня fusion, сніданки цілий день, східні VIP-ніші, літня тераса, коктейль-бар, вегетаріанське меню, формат take away, доставка, кальян-бар.

 Вибір: марокканські мезе - 125 грн, марокканська «Джамболая» - 225 грн, марокканський суп Харіра з бараниною - 155 грн, бараняча ніжка від шефа, запечена з соусом BBQ і печеними овочами - 455 грн, мітболи з молодої баранини - 225 грн , чізкейк з полуничним соусом - 135 грн.

 В «F-cafe Марокана» Вас чекають страви з марокканським, східним і європейським відтінком. Крім того, тут велика коктейльна карта і карта кальянів. Все це стане ідеальним доповненням до pre-party. Ви можете влаштувати вечірку на терасі з видом на столицю. 
Зверніть увагу на марокканську «Джамболаю» - традиційна страва з різними начинками в тажині, також на фірмові булочки з ніжними назвами - Diamond, Ginza або Double Wish. 
В робочий час в «F-cafe Марокана» грає лаунж, а з середи заклад стає одним з найяскравіших pre-party places в Києві. Тут запалюють яскраві Dj і веселяться до ранку. 
Відпочивайте весело і смачно з «F-cafe Марокана»! 

Додати коментар

: