CHI
CHI

JOS & ELI (Israel) – Runov – A.Fleming @ CHI by Decadence House

JOS & ELI (Israel) – Runov – A.Fleming @ CHI by Decadence House
CHI
  • 29 червня 2018
  • Комментарі: 0

Мабуть, якщо заводити мову про ізраїльські музичні проекти нової хвилі, погляд багатьох меломанів і шанувальників якісного техно і хауса впаде на Jos & Eli. Тандем двох друзів з Ашдода, який відмінно заходить слухачеві як на головній площі Тель-Авіва, коли 100 000 чоловік танцюють в єдиному пориві, так і на підпільних afterhours. 29-го червня ми зустрічаємо їх в CHI by Decadence House!

Ці хлопці цікавилися музикою з самого дитинства, а вже підлітками Yossi і Eli почали висловлювати свою творчість через барабанні і електронні ритми. З самого початку кар'єри Jos & Eli знали, що їх творчість буде виробляти фурор в музичному світі - саме так і сталося. З 2013-го року самобутній саунд від Jos & Eli почав гриміти по всьому світу - починаючи з танцювальних сцен Тель-Авіва, закінчуючи іменитими клубами і фестивалями.

Проривом молодих талантів став їх дебютний трек "The Beginning" - який отримав схвальні відгуки і перші місця в чартах. З того моменту їх музична кар'єра стрімко пішла вгору. Заручившись підтримкою іменитих колег, незабаром Jos & Eli стали випускати треки на кращих світових лейблах: "Diynamic Music", "Sudbeat", "Steyoyke", "Parquet", "Einmuzika", а їх останній ЕР "Odyssey", записаний в колаборації з Finnebassen припав до душі кожному з нашої команди.

Не відпускайте руку з пульсу київських танців і зустрічаємося в CHI в ніч з п'ятниці на суботу, 29-го червня.

 

JOS & ELI (Israel)

Runov

A.Fleming

 

Початок о 24.00

Вартість входу: для дівчат вхід безкоштовний, для чоловіків - 250 грн.

Додаткова інформація та резерв столів за телефонами: +380676572013 | +380674882013

Адреса: вул. Паркова дорога, 16А (КВЦ "Парковий")

Додати коментар

: