CHI
CHI
C H I restaurant
Адреса м. Київ, Паркова дорога, 16 А
Телефон +38 044 466 20 13, +38 067 657 20 13, +38 067 488 20 13

«C H I» - це і ресторан, який працює 7 днів на тиждень, і в той же час «party place» з великою літньою терасою, з якої відкривається розкішний вид на Дніпро і Лівий берег Києва.


Кухня «C H I» заснована на традиціях Південно-Східної Азії, Індії, Китаю і адаптована під європейські смаки.
 
Тішить Вас коктейлями мікcолог з Лондона Кароліс Урбонавічус. Він працював в таких культових барах як Chiltern Firehouse, Mr.Fogg's, де гостями були Ума Турман, Кейт Мосс, Наомі Кемпбелл і інші знаменитості.

Відвідавши «C H I» ввечері або вночі по п'ятницях і суботах, Ви зможете опинитися на екстравагантних вечірках від Decadencе House, знаменитих своєю позитивною енергетикою і різноманітністю! Уже кілька років ці party збирають разом молодих і дорослих сучасних людей, які люблять електронну музику.

Якісні заходи неможливі без хорошого звуку. Цьому питанню ми приділили особливу увагу і поставили одну з кращих в світі акустичних систем для клубів - D & B Audiotechnik, комфортне і тепле звучання якої не має аналогів.

 
 

 

 

Всі поля необхідно заповнити:
Особливості

Одна з переваг «C H I» - можливість паркування машин на верхньому паркінгу КВЦ, а також внизу навколо самої будівлі. У години найбільшого навантаження для наших гостей буде доступний valet parking.

 

Графік роботи:

Понеділок - п'ятниця з 13:00 до останнього гостя 

Субота - неділя з 14:00 до останнього гостя