VABENE BISTRO
VABENE BISTRO
VABENE BISTRO
VABENE BISTRO

ЕНОГАСТРОНОМІЧНА ВЕЧЕРЯ в VABENE BISTRO

ЕНОГАСТРОНОМІЧНА ВЕЧЕРЯ в VABENE BISTRO
  • 20 вересня 2018
  • Комментарі: 0

Про історію цього вина, особливості та тонкощі дегустації розповість бренд-амбасадор Maria Bortelli. А вам же треба просто прийти і насолоджуватися новими знаннями і смаками!

Сім'ї Ricasoli належать 240 га виноградників і 26 га оливкових гаїв в гарній і багатій різноманітністю грунтів і клімату області К'янті.
Ricasoli має давнє коріння і входить до четвірки найбільш старих в світі сімейних компаній. Вони були одними з перших, хто присвятив себе розвитку сільського господарства і виноградарства. Відомо, що з кінця 1600 років сім'єю виробляються перші експортні поставки в Амстердам і Англію. А з початку 1900-х вина Бролі відомі і експортуються по всьому світу: від Китаю до Саудівської Аравії, Південної Африки і Коста-Ріки.

Один з предків, барон Беттіно Рікасолі, більше 30 років проводив дослідження і експерименти з метою виробництва високоякісних вин К'янті, здатних конкурувати на міжнародному рівні з великими французькими винами. Барон виконав цю місію, розкривши потенціал терруара Бролі, з'єднавши технологічні процеси, прикладну науку з принципами виноробства. У 1867 році вино Рікасолі виграло першу Золоту медаль на Міжнародній виставці в Парижі.

На дегустації Вам будуть представлені:

Рожеве вино:
 Albia Rose 2016

Білі вина:
 Brolio Bianco 2015
 Torricella 2015

Червоні вина:
 Brolio Chianti Classico 2016
 Chianti Classico Riserva Rocca Guicciarda 2015
 Castello di Brolio Chianti Classio 2013

__17

Додати коментар

: