Cool Restaurants For Cool People
1
Cool Restaurants For Cool People

SHALL OCIN (Ellum, Argentina) – A.FLEMING – TOKYO @ CHI

  • 14 липня 2018 23:00
  • Комментарі: 0

Shall Ocin - яскравий спалах середини літа і шанс доторкнутися почуттями і слухом до фірмового барселонському звучанням під етикеткою Ellum! 14-го липня, він нарешті повертається в CHI by Decadencе House.

Швидше за все, ви вже оцінили останню роботу нашого гостя, а точніше ремікс на трек "Jackin" від Christian Smith і John Selway. Але це лише один аудіо відрізок сету, будьте готові почути багато музики непідвладною вашому Shazam! Тільки за останні півтора місяці її почули в Австралії, Індії, Ірландії, Ібіці і Барселоні, стала для аргентинця будинком. Київ, ти наступний!

Shall Ocin - наш давній друг і резидент лейблу "Ellum", головою якого є його музичний побратим і однодумець, всесвітньо відомий Maceo Plex! За останні роки Shall Ocin став справжнім важковаговиком у світі хаус і техно-музики, а зустріти його за пультом зараз можна тільки на великих фестивалях або фірмових вечірках від Ellum, де він з легкістю приводить у захват тисячі поціновувачів електронної музики. Shall Ocin завоював величезну популярність у всіх куточках нашої планети і, завдяки своєму безкомпромісно глибокому і якісному звучанню, разом з Maceo Plex став візитною карткою якісної музики сьогодення і майбутнього.

Всі хто був на грудневій вечірці з Maceo Plex, є адептом "Ellum", або просто любить їх фірмове звучання - ця вечірка для вас! НЕ пропустіть. :)


SHALL OCIN (Ellum, Argentina)
A.FLEMING
TOKYO

Початок о 24.00
Вартість входу: для дівчат вхід безкоштовний, для чоловіків - 250 грн.
Додаткова інформація та резерв столів за телефонами: +380676572013 | +380674882013
Адреса: вул. Паркова дорога, 16А (КВЦ "Парковий")

Додати коментар

: