Cool Restaurants For Cool People
1
Cool Restaurants For Cool People

РОК-ОПЕРА

РОК-ОПЕРА
  • 31 мая 2016
  • Комментарии: 0

«Orpheus and Eurydice forever» – це національний музичний продукт, симбіоз музичних стилів таких як класика, рок і електро. Всю багатогранність інноваційної опери глядач відчує завдяки участі в проекті солістів з надзвичайними голосами – дискант, тенор-альтіно, бас-профундо, мецо-сопрано та іншi – у супроводі симфонічного оркестру, академічного хору та DJ. Всього у проекті задіяно більше 100 віртуозних музикантів!

Автором унікального музичного проекту є український композитор Михайло Брунський, який дарує новий погляд на оперу. «Orpheus and Eurydice forever» має своє незвичайне забарвлення музичного звуку і новаторську подачу класичного твору.

Глядачі отримають унікальну можливість почути і побачити музичну постановку, яка відповідає світовим канонам сучасного мистецтва. Без сумніву жодного з присутніх не залишить байдужим наповнена почуттями та пристрастями історія кохання, яка пов'язана з одвічною боротьбою світлих та темних сил. Фінал рок-опери непередбачений.

Постановка була створена під час загострення військових дій в Україні, що надало особливого драматизму рок-опері та відкриє світу ще одну грань української національної сучасної музичної творчості. А також нагадає, що любов допомагає пройти всі випробування.

Місце прем'єри рок-опери «Orpheus and Eurydice forever»: Львівський Національний академічний театр опери та балету.

Продюсер музичного проекту – Олена Брунська.

Проект здійснено за підтримки міністра культури України Євгена Нищука, голови благодійного фонду «Місія С.О.С» Наталії Ткаченко-Ритвіної та ДП “Український дім”.

Генеральний медіа партнер – інформаційне агентство VIP Media group.

Інформаційний партнер – мережа ресторанів CARTE BLANCHE.

Благодійну місію привезти на рок-оперу до Львова дітей, що постраждали внаслідок бойових дій на Сході України, та наших воїнів, що були поранені та повернулися з АТО, прийняли на себе громадськi діячi та засновники 1 production та інформаційного агентства VIP Media group Анна-Вікторія Воронцова та Ельвіра Сисенко, президент модельної агенції Merilyn Media Group Олександра Британь . Транспортний засiб вмiстом 50 мicць для транспортування дiтей надали : Начальник Департаменту транспортної iнфроструктури Майзель Сергiй Петрович та Игор Володимирович Никонов Радник голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка .

Проект постановки «Orpheus and Eurydice forever» також підтримали:

• радник міністра культури України Юрій Іванисько;
• заслужена артистка України, «Місіс Світу-2008», співачка Камалія;
• президент Міжнародноі Дипломатичноі Ради в Украіні, голова громадської організації Святиня-Берегиня Вікторія Ліснича;
• керівники благодійного фонда "Допомога заради майбутнього" Олена Безугла та Кирило Озірний;
• модель, телеведуча, «Місіс Україна-2013» Богдана Назарова;
• засновник та арт-директор будинку мод Helenber Олена Бернацька;
• автор пісень, співачка та громадський діяч Анна Кросс та багато інших.

684_173


Добавить комментарий

: